bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 6 stycznia 2018
  • 11 stycznia 2018
  • wyświetleń: 20191

Potrącenie na Partyzantów - sprawca jechał Land Roverem Freelanderem

Do groźnego w skutkach potrącenia doszło nad ranem w sobotę, 6 stycznia przy ul. Partyzantów. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając rannemu pomocy. Na skutek potrącenia pieszy doznał poważnych obrażeń ciała i nieprzytomny trafił do szpitala. Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują sprawcy tego wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, iż sprawca kierował Land Roverem Freelanderem.

Przejście dla pieszych przy ul. Partyzantów
fot.


Około 6.00 ratownicy medyczni wracali do domu po zakończonej pracy. W rejonie przejścia dla pieszych zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego, młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego 23-latka do szpitala.

Po chwili na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia i patrol policji. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Śledczy zabezpieczyli na miejscu zdarzenia prawe lusterko z samochodu marki Land Rover Freelander (w obudowie z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym).

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, w szczególności mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego, są proszone o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. (33) 812-12-80, pod numery alarmowe 997 i 112 lub mailowo: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - policja gwarantuje 100% anonimowość dla świadków zdarzenia i osób, które pomogą ujawnić kierującego.

BM, sid / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.