bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 1 marca 2018
  • wyświetleń: 12855

[ZDJĘCIA] Renault wbiło się pod ciężarówkę. To cud, że nikt nie zginął

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło chwilę przed godziną 9:00 na ulicy Lipnickiej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy wbił się pod winę rozładunkową samochodu ciężarowego. Dwie osoby zostały ranne. Chwilę później kolejny kierowca uderzył w tył zaparkowanego wozu strażackiego.

Renault uderzyło w ciężarówkę - 1.03.2018 · fot.


Z ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Renault Laguny uderzył w tył zaparkowanego na poboczu samochodu ciężarowego. W momencie zdarzenia winda załadunkowa była otwarta i znajdowała się na wysokości głowy kierowcy. Dach samochodu został częściowo obcięty, a burta windny znalazła się około 10 centymetrów od głowy kierowcy. Gdyby w pojeździe znajdował się pasażer, nie miał by szans na przeżycie.

Do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafił kierowca Renault i kierowca samochodu dostawczego, który w momencie zdarzenia znajdował się w części załadunkowej. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Volkswagen Golf uderzył w wóz strażacki - 1.03.2018 · fot.


W trakcie interwencji straży pożarnej i innych służb doszło do kolejnego zdarzenia. Kierowca Volkswagena Golfa, oślepiony słońcem wjechał w tył zaparkowanego wozu strażackiego. Nikt nie ucierpiał.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.