bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 17 marca 2018
  • 18 marca 2018
  • wyświetleń: 12268

[ZDJĘCIA] W Jaworzu nieznani sprawcy włamali się do bankomatu!

W sobotę o godzinie 2.40 bielscy policjanci otrzymali informację o włamaniu do bankomatu w Jaworzu przy ulicy Bielskiej. Bankomat wygląda jakby został wysadzony w powietrze, jednak policja nie potwierdza tej informacji. Na miejscu trwa zabezpieczanie śladów. Policjanci poszukują sprawców włamania.

Włamanie do bankomatu w Jaworzu - 17.03.2018 · fot.


Policjanci z Bielska-Białej i Jasienicy ustalają szczegółowe okoliczności w jakich doszło do włamania do bankomatu w Jaworzu przy ulicy Bielskiej. Zgłoszenie o włamaniu policja otrzymała w sobotę około godziny 2.40.

- Aktualnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z udziałem technika kryminalistyki oraz biegłego z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Policjanci gromadzą ślady i prowadzą czynności zmierzające do ustalania sprawców tego czynu - informuje podinspektor Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Jak informuje bielska policja, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawcy włamania nie dostali się do wnętrza bankomatu i nie skradli pieniędzy.

Wszystkie sklepy, które znajdują się w budynku, są dziś nieczynne.

Miejsce zdarzenia

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.