bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 11 kwietnia 2018
  • dzisiaj, 10:50
  • wyświetleń: 6284

Najsłodszy weekend w roku! Rozpoczął się Festiwal Czekolady!

W dniach 20-22 kwietnia Bielsko-Biała ponownie stanie się czekoladową stolicą Polski. Wszystko za sprawą Festiwalu Czekolady i Słodkości, który po raz kolejny odbędzie się na bielskim Rynku!

Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot.


Jaką czekoladę lubicie? Gorzką, mleczną, deserową, białą, a może gorącą z bitą śmietaną i posypką. Niezależnie jakie mamy gusta, jedno jest pewne, kochamy ją za smak i wspaniały aromat.

W tym roku na Festiwalu Czekolady i Słodkości w Bielsku-Białej każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oprócz czekoladowych i cukrowych łakoci, organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji i wydarzeń. Odbędą się m.in. warsztaty z edukacji żywieniowej. Trenerzy pokażą rodzicom i ich dzieciom, że to co słodkie może być też zdrowe.

Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot.


Ale żeby nie przesadzić z odczarowywaniem słodyczy, to dla równowagi będzie czekała na wszystkich łasuchów fontanna czekolady, cukierkowa foto budka, warsztaty robienia lizaków oraz warsztaty kulinarne z pieczenia i dekorowania babeczek, tortów i ciasteczek.

W ramach Festiwalu Czekolady i Słodkości odbędzie się również konkurs przygotowywania tortów, akcja krwiodawstwa, warsztaty plastyczne i muzyczne, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Festiwal Czekolady i Słodkości odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia na Rynku. W piątek od godziny 17.00, w sobotę i niedzielę natomiast w godzinach 9.00-21.00. Portal bielsko.info objął patronat medialny nad najsłodszym wydarzeniem w Bielsku-Białej.

festiwal czekolady


festiwal czekolady


festiwal czekolady

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze