bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 7 września 2018
  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 5327

Bielszczanie wybiorą artystów, którzy wystąpią w 2019 roku

Bielskie Centrum Kultury ogłosiło kolejny plebiscyt. Internauci zdecydują o tym, kto powinien wystąpić w Bielsku-Białej w 2019 roku.

Pożegnanie Lata - IRA - 19.08.2018 · fot.


Konkurs odbywa się w trzech etapach.

Etap 1. Do 20 września można zgłaszać wykonawców, w dowolnej ilości, dowolnym stylu, bez względu na ich popularność. Zgłaszamy wykonawców polskich lub z Polską związanych. Głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie propozycji pod adres glosuj@bck.bielsko.pl. W tym etapie można też wpisywać propozycje pod postem dotyczącym konkursu, który pojawił się na facebookowym profilu BCK. Pełna lista (wszystkich zgłoszonych wykonawców) zostanie opublikowana 21 września. Wtedy rozpocznie się drugi etap.

Etap 2. Od 21 września do 15 października oddajemy głosy, na maksymalnie trzech wykonawców z listy. Można zagłosować tylko raz z jednego adresu mailowego.

Etap 3. Od 15 do 31 października głosujemy na skróconą listę, z której BCK wykreśli wszystkich wykonawcówm, którzy uzyskali mniej niż 10 głosów. W 2018 roku na życzenie bielszczan wystąpili m.in. IRA, Sound'nGrace, Bednarek, Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak i inni.

Bielskie Centrum Kultury, Dom Muzyki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Słowackiego 27

tel. 033 828 16 40

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.