bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 15 listopada 2018
  • 17 listopada 2018
  • wyświetleń: 13057

[FOTO] Miał w domu narkotyki. Strzelał z kuszy do przechodniów!

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który w poniedziałek przy ulicy Chopina strzelał do przechodniów z kuszy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli narkotyki. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat więzienia.

Zabezpieczona przez policjantów kusza
Zabezpieczona przez policjantów kusza · fot.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na bielskiej ul. Chopina. Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chodził po ulicy z kuszą i groził przechodniom. Z relacji świadków wynikało, że oddał dwa strzały w kierunku przypadkowych osób. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Zabezpieczona przez policjantów kusza
fot.


Na miejscu zaroiło się od radiowozów. Interweniowało sześć patroli!

Policjanci z pomocą świadków zdarzenia, szybko ustalili miejsce, gdzie przebywał sprawca. Wkroczyli do jego mieszkania. Napastnik nie chciał podporządkować się poleceniom wydawanym przez mundurowych. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli kuszę i 3 bełty. W mieszkaniu odnaleźli też blisko 120 porcji odurzających marihuany oraz krzak konopi indyjskiej.

Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Policjanci z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy ogłosili mu już zarzuty. Odpowie on za narażenie osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, a także posiadanie znacznych ilości środków odurzających i nielegalną uprawę marihuany. Grozi mu do 10 lat za kratami. Sprawca odpowie też za wykroczenie, polegające na posiadaniu kuszy bez wymaganego zezwolenia. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Interwencja policji przy ulicy Chopina - 12.11.2018 · fot.

sid / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA